AnaSayfaya Dön

BAŞKAN`DAN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN`DAN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

 

Ülkemiz ekonomisinin gelişmesinde büyük emeği bulunan işçilerimiz, Türkiye’nin daha kalkınmış, daha üretken hale gelmesi konusunda en önemli yapı taşını oluşturmaktadır.

 

         1 Mayıslar dünya işçilerinin birlik, dayanışma  ve mücadele günleridir, eğer bu bayramı kutluyorsak bu emekçi ve işçi sınıfının tarih boyunca verdiği bedeller sayesinde olmuştur.İşsizliğin giderek arttığı ülkemizde emekçi kardeşlerimize destek olmak için sadece 1 Mayıslarda değil, her zaman yanlarındayız. Emeğin hakkını savunmak ve emek üzerindeki baskıyı kaldırmak için, demokrasi, özgürlük, eşitlik ile adalet kavramlarını hayata geçirmekteki kararlı mücadelemiz devam edecektir.

 

Daha iyi bir yaşam ve çalışma koşullarının olduğu, haksızlığın, eşitsizliğin, adaletsizliğin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünya göreceğimiz günlerin umuduyla, başta beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Belediyemizin fedakâr işçileri olmak üzere tüm işçi ve emekçi halkımızın bu anlamlı günlerini en güzel duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum.

 

                                                                           E.Salih DİNÇER

 

 

 

                                                                         Çine Belediye Başkanı

Çine Belediyesi
Ekleyen : Çine Belediyesi 02.05.2018 Haber Tagları

Facebook Sayfamızı Beğenin

CİMER

SİNEMADA NELER VAR