AnaSayfaya Dön

BAŞKAN`DAN KARNE TATİLİ KUTLAMA MESAJI

BAŞKAN`DAN KARNE TATİLİ KUTLAMA MESAJI

          Büyük heyecan ve umutlarla başladığımız 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılını, bugün alınan karnelerle tamamlamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz.Uzun bir maratonunun ardından en büyük ödül olan tatili sonuna kadar hak eden öğrencilerimizi kutluyorum.

       Öğrencilerimiz yoğun ve yorucu bir yılı tamamlayarak karnelerini aldılar.Karne notu ne olursa olsun çocuklarımıza yapıcı ve destekleyici bir yaklaşım göstermeli, özgüvenini zedeleyecek söz ve davranışlardan kaçınmalıyız.Gençlerimizi her dönem başarılı ve iyi eğitimli olabilmelerine imkân sağlamalı, geleceğe daha güvenli ve bilinçli bakabilmelerine olanak hazırlamalıyız.

       Yaz Tatili boyunca dinlenme imkânı bulacak olan öğrencilerimiz, dinlenmenin yanı sıra kendilerini geliştirici aktivitelerle ilgilenmeli, bol bol kitap okumalı ve eksiklerini başarısızlık olarak düşünmeden tatillerini iyi değerlendirerek önümüzdeki yılın hazırlıklarını yapmaya başlamalıdırlar.
      Umudumuz olan öğrencilerimizin ve onların başarısındaki en önemli pay sahibi öğretmenlerimiz ile velilerimizin Yaz Tatilini kutlar, keyifli bir yaz tatili geçirmelerini temenni ediyorum.
                                                                                                             E.Salih DİNÇER
                                                                                                         Çine Belediye Başkanı
Çine Belediyesi
Ekleyen : Çine Belediyesi 08.06.2018 Haber Tagları

Facebook Sayfamızı Beğenin

CİMER

SİNEMADA NELER VAR