AnaSayfaya Dön

ÇİNE BELEDİYESİNDEN YENİ HİZMET NOKTASI

ÇİNE BELEDİYESİNDEN YENİ HİZMET NOKTASI

  Uzun zamandan beri Belediye olarak açılması için uğraş verdiğimiz Alabanda Kavşağı açılmadığı için Adnan Menderes Bulvarı’nın batı kısmında kalan mahallelerdeki halkımız birçok konuda mağdur olmaktadır.

  Mağduriyetlerden biri de vatandaşlarımızın hizmetlerimizden yararlanmak için uzun yol kullanarak Belediyeye ulaşmak zorunda kalmalarıydı. Bizlerde Belediye olarak daha önce kahvehane olarak kullanılan Sarıoğlu Mahallesi Şehit Sedat Taşan Parkı yanında bulunan binamızı restore ederek halkımızın hizmetine açıyoruz.
Açılacak olan hizmet noktamızda Belediyemiz emlak, tahsilat servisi oluşturulacak, ayrıca vatandaşlarımızın talep ve dilekçeleri de buradan alınabilecektir.Ayrıca Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı Aski ve Ayba’da buradan vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak.Böylece Adnan Menderes Bulvarının batı kısmında kalan tüm mahallelerimiz hizmetlerimize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.Yaşlı ve engelli vatandaşlarımız sorunsuz bir şekilde su, emlak ödemelerini yapabilecekler, sorunlarını hizmet noktamızdan bizlere hızlı bir şekilde iletebileceklerdir
Çine Belediyesi
Ekleyen : Çine Belediyesi 18.11.2020 Haber Tagları

ALO 150 BAŞBAKANLIK

SİNEMADA NELER VAR