Başkan Dinçer Muhtarlara Verdiği Sözü Tuttu. 27 Ekim 2022, 15:57
![](tema/genel/uploads/haberler/KAPAK.jpg)
Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde Çine mahalle muhtarlarına söz verdiği gezi sözünü yerine getirdi.
Çine Belediyesi, ilçede görev yapan mahalle muhtarlarının aileleriyle birlikte katıldığı keyifli bir organizasyona imza attı. Sabahın erken saatlerinde ilçeden hareket eden ekip İzmir Selçuk, Şirince ve Kuşadası’nı gezdi. Hafta sonu gerçekleştirilen gezide ilk durak, İzmir’in Selçuk ilçesindeki Meryem Ana evi oldu. Daha sonra el yapımı ürünleri, tarihi ve doğa güzellikleriyle ünlü Şirince Mahallesi’ni ziyaret eden muhtarlar ve ailelerinin son durağı ise Kuşadası oldu. Geziye katılanlar, keyifli günün ardından günün yorgunluğunu Kuşadası’nda yemek yiyerek attı. Geziye katılamayan Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, düzenlenen yemeğe görüntülü bağlanarak muhtarların gününü bir kez daha kutladı.
Muhtarlarla her zaman uyum içinde omuz omuza Çine için çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Dinçer, muhtarların eşlerini de unutmadı. Zorlu görevlerini yerine getirirken muhtarların en büyük destekçilerinin eşleri olduğuna dikkati çeken Dinçer, “Yapılan hizmetlerde muhtarlarımız kadar sizlerin de emeği var. Onların zorlu görevlerinde en büyük destekçilerinin siz ve ailelerinin olduğuna eminim. Buradan sizlere istediğiniz bir yere gezi düzenlemenin sözünü de veriyorum. Biz birlikte büyük bir aileyiz. Çine için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim.” diye konuştu.
Geziden güzel anılarla ve yüzleri gülerek ayrılan muhtarlar ve aileleri de Başkan Dinçer’e teşekkür etti.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00