BAŞKAN KIVRAK’TAN AYDIN BŞB BAŞKANI ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR 28 Aralık 2023, 18:24
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin (BŞB) ilçede yürüttüğü yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, ilçeye kazandırdığı yatırımlar ve yeni yollar için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.
Hizmet odaklı ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını Çine’de de tüm hızıyla sürdürüyor. Vatandaşların konforunu arttırmak için yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Kuvayı Milliye Caddesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
BAŞKAN KIVRAK’TAN AYDIN BŞB BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin çalışma alanını ziyaret etti. Ekiplere kolaylıklar dileyerek çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Mehmet Kıvrak, ilçeye kazandırdığı yeni yollar için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun yaptığı yatırımlarla ilçenin daha da güzelleştiğini belirten Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek Aydın Büyükşehir Belediyemizle koordineli olarak ilçemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.
“Yaptığı yatırımlarla ilçemizin gelişimine büyük katkıda bulunan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Sayın Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz” diyen Başkan Kıvrak, koordineli çalışmaların ilçe genelinde süreceğini vurguladı.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00