ÇİNE BELEDİYESİ CAN DOSTLARININ YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR 19 Haziran 2023, 10:57
![](tema/genel/uploads/haberler/WhatsApp-Image-2023-06-19-at-10.52.13.jpeg)
Sokak hayvanlarıyla ilgili ihbarları değerlendirerek, can dostların yanında olmaya devam eden Çine Belediyesi Veterinerlik İşleri Birimi, hayvan sever vatandaşlardan gelen ihbar ve talepleri anında değerlendirerek can dostların yanında olmaya devam ediyor. Can dostların muayene ve tedavileri titizlikle yapıldıktan sonra sağlıklı bir şekilde tekrar özgürlüklerine kavuşturuluyor. Hayvan sever bir vatandaştan gelen ihbarı değerlendiren ekipler, merkeze getirilen sahipsiz bir köpeğin daha tüm tedavi ve bakımlarını gerçekleştirdi. Gelen ihbar üzerine alınan yavru köpek, muayenelerin ardından 10 günlük süreçte göz, iç ve dış parazit tedavileri uygulanarak sağlığına kavuşturuldu. Yeniden sağlığına kavuşturulan minik köpek, tekrar özgürlüğüne kavuşturuldu.
Uyguladıkları tedavilerle can dostların yanında olmayı sürdüren Veterinerlik İşleri Birimi Ekipleri, “Hayvan sever vatandaşlarımızdan gelen bir ihbarımızı daha değerlendirerek, yavru köpeğimizi tedavi ettik. Öncelikle göz sonrasında da iç ve dış parazit tedavilerini gerçekleştirdik. 10 gün süren tedavi sürecimiz sonunda can dostumuz sağlığına yeniden kavuştu. Son kontrollerimizi gerçekleştirdikten sonra minik köpeğimizi doğal ortamına bıraktık. Can dostlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00