ÇİNE’DEN ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARINA İŞ MAKİNESİ DESTEĞİ 08 Şubat 2023, 14:39
![](tema/genel/uploads/haberler/KEPCE-KAPAK.jpeg)
Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in deprem bölgesi için ilçede başlattığı yardım seferberliğine Çineli esnafın desteği sürüyor.
Yeni Aydın Taşıyıcılar Kooperatifi ve Kardeşler Nakliyat yetkililerinin, depremzedeler için Çine Belediyesi hizmet binasında toplanan acil yardım malzemelerini bölgeye ulaştırılması için TIR ve şoför desteği sağlamasının ardından bugün bir destek de Konyalı Hafriyat Yetkilisi Mehmet Örgüt’ten geldi. Konyalı Hafriyat’ın, deprem bölgesinde arama kurtarma faaliyetlerine destek olmak amacıyla sağladığı iş makinesi, Çine Belediyesi’nin taşıma aracı ile afet bölgesine gönderildi.
BAŞKAN DİNÇER’DEN TEŞEKKÜR
Depremin yaşandığı ilk günden itibaren seferber olan Çine halkı başta olmak üzere, iş makineleri ve araç destekleri ile ‘Biz de varız’ diyen esnafa da teşekkür eden Başkan Dinçer, “Bu zorlu süreci birlik ve beraberlikle aşacağız. Belediye hizmet binamızda gönüllü vatandaşlarımızla birlikte acil yardım malzemelerini toplayıp paketlemeye devam ediyoruz. İki aracımızı dün uğurlamıştık. Bugün de esnafımızın desteği ile bir iş makinesini bölgeye gönderdik. Konyalı Hafriyat Sahibi Mehmet Örgüt’e duyarlı davranışı için tüm Çine’miz adına teşekkür ediyorum. Çine’de yaşadığımız birlik ve beraberlik örneği, bizlere umut oluyor. Kalbimiz, dualarımız deprem bölgesindeki vatandaşlarımızla. İnşallah en kısa sürede çok daha fazla canımızı kurtarır, topladığımız yardımlarla depremzede kardeşlerimizin de ihtiyaçlarına bir nebze olsun cevap verebiliriz.” diye konuştu.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00