GENÇ YETENEKLER ÖDÜLLERİNİ ALDI 24 Nisan 2023, 11:57
![](tema/genel/uploads/haberler/WhatsApp-Image-2023-04-24-at-11.45.16.jpeg)
Çine Belediyesi ve Çine Madranspor işbirliğinde düzenlenen Ödüllü 100. Yıl Futbol Turnuvası’nda dereceye giren takımlar ödüllerini alarak büyük sevinç yaşadı.
Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in projesiyle Çine’nin genç yeteneklerini ortaya çıkarmak için düzenlenen Ödüllü 100. Yıl Futbol Turnuvası’nın sona ermesinin ardından takımlara hediyeleri de verildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşayan genç yetenekler ödüllerini bu anlamlı günde alarak çifte mutluluk yaşadılar. Turnuva sonunda birinci olan El Clasico takımı kişi başı 3 bin TL, ikinci olan Real Madran takımı kişi başı 2 bin TL, üçüncü olan Şimşekspor takımı ise bin TL’lik ödülün sahibi oldu.
İŞ ADAMI ÜNAL DA TOP HEDİYE ETTİ
El Clasico ve Real Madran arasında oynanan final maçını takip ederek gençlere destek sözü veren Çineli İş İnsanı Melih Ünal, dereceye giren takımlara top hediye etti. Genç yetenekler hediyelerini ödül töreninde aldı.
“HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”
Çine’de sporun ve sporcunun gelişimi için desteklerini aralıksız sürdüren Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, turnuvada dereceye giren takımları tebrik etti. Çine Madranspor’un gelecekteki oyuncularının altyapıdan çıkacağını hatırlatan Başkan Enver Salih Dinçer, “Geleceğin Çine Madranspor ruhunu Çine’nin çocuklarından bir takım kurarak yaratacağız. Her zaman spora ve sporcuya desteğimiz sürecek. Çine Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız” diye konuştu. Başkan Dinçer, spora ve sporculara desteğinden dolayı Çineli İş İnsanı Melih Ünal’a da teşekkür etti.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00