ŞEHLER KIRAATHANESİ, HALKIN HİZMETİNE AÇILDI 10 Kasım 2023, 21:16
![](tema/genel/uploads/haberler/29266148-9593-4da2-b960-a141a007ab87.jpeg)
Soğancılar Mahallesi sakinlerinin yoğun talebi üzere yenilenen Şehler Kırathanesi, Çine Belediyesi bünyesinde vatandaşlara hizmet vermeye başladı. İlk çayı mahalle sakinleriyle birlikte içen Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini yerinde dinledi.
Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, vatandaşların rahatça oturup, sohbet edip sosyalleşebileceği mekanlara bir yenisini daha ekledi. Başkan Enver Salih Dinçer’in talimatlarıyla yenilenen Soğancılar Mahallesi’ndeki Şehler Kıraathanesi, vatandaşların kullanımına açıldı. Şehler Kıraathanesi’nde ilk çayı mahalle sakinleriyle içen Başkan Dinçer, “Sizden gelen yoğun talep üzerine burayı kendi personelimizle işleteceğiz. Burası artık sizin. Burayı dolduracak, sahip çıkacak olan sizlersiniz. Mahallemize hayırlı olsun” diye konuştu.
“2024 YILINDA ZAM YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ”
Vatandaşlarla yakından ilgilenen Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de dinledi. Vatandaşların yaşadıkları ekonomik sıkıntılar ve hayat pahalılığından dert yanması üzerine konuşan Başkan Dinçer, “Ekonomik olarak zor günlerden geçiyoruz. Yaşadığınız zorlukları biliyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışımızla işletmelerimizde vatandaşlarımızı uygun fiyatlı, ekonomik aynı zamanda lezzetli ürünlerle buluşturmaya çalışıyoruz. O nedenle Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki arkadaşlarımıza belli yiyecek ve içecek çeşitlerinde 2024 yılı için zam yapılmaması önerisinde bulunacağım. Onların da önerimize olumlu yanıt vererek zam yapmayacaklarını düşünüyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Enver Salih Dinçer, mahalle sakinlerinin yakın bölgede market bulunmadığını belirterek talepte bulunması üzerine Pazar gününden itibaren Şehler Kıraathanesi’nde ekmek ve simit satışı gerçekleştireceklerini de sözlerine ekledi.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00